Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní navigaci Přeskočit na Patičku webu

SDH Oznice - postupová kola 2019

Dne 4. května zahájila žákovská družstva seriál postupových soutěží na Obvodním kole hry Plamen na Dolní Bečvě. Zde družstvo starších žáků vybojovalo 1. místo a mladší ulovili v medailovém rybníku bronzové medaile. O týden později se do postupových kol v Požárním sportu zapojili i muži a muži nad 35 let. Na obvodním kole v Janové shodně obě družstva obsadila stříbrnou příčku. Ve dnech 18.5. a 19.5. se na Sportovním stadionu ve Valašském Meziříčí konala okresní kola mladých hasičů. V sobotním zápolení družstvo starších žáků obsadilo stříbrnou pozici a zajistilo si postup do krajského kola hry Plamen. V neděli se o krajské postupové ambice utkali čtyři zástupci SDH Oznice v kategoriích jednotlivců. Nejvíce se nám dařilo v kategorii mladší dorostenci, kde zvítězil Tomáš Holčák před druhým Markem Bětuňákem. Oba si svými výkony zajistili postup na krajské kolo. Ve středních kategoriích dorostu jednotlivců se shodně čtvrtými místy prezentovala v dívkách Hana Rudolecká a Tomáš Bětuňák. V následujících týdnech čeká starší žáky a dorostence Krajské kolo hry Plamen a dorostu konaném ve dnech 8. a 9.6. 2019 na Atletický stadion v Uherském Hradišti. Muži se o týden později dne 15.6. 2019 představí na Okresním kole v Požárním sportu na Sportovním stadionu ve Valašském Meziříčí. Držte nám pěsti do dalších bojů. VV SDH Oznice