Odběr notifikací pro zařízení APPLE
Tato stránka slouží k nastavení odběru notifikací z webu Obec Oznice, především pro uživatele iPhonů a iPadů. Na jiných zařízeních můžete odběr notifikací spravovat přímo na hlavním webu.
Jak si nastavit upozornění na iPhonu
- Na iPhonu otevřete tuto stránku v prohlížeči Safari.
- Dole uprostřed klepněte na tlačítko Sdílet (čtvereček se šipkou nahoru).
- V nabídce s ikonami zvolte Přidat na plochu.
- Potvrďte název a klepněte na Přidat.
- Na ploše se objeví nová ikona. Klepněte na ni.
- Na otevřené stránce stiskněte zelené tlačítko „Přihlásit k odběru“.