Odběr notifikací pro zařízení APPLE

Tato stránka slouží k nastavení odběru notifikací z webu Obec Oznice, především pro uživatele iPhonů a iPadů. Na jiných zařízeních můžete odběr notifikací spravovat přímo na hlavním webu.

Jak si nastavit upozornění na iPhonu

  1. Na iPhonu otevřete tuto stránku v prohlížeči Safari.
  2. Dole uprostřed klepněte na tlačítko Sdílet (čtvereček se šipkou nahoru).
  3. V nabídce s ikonami zvolte Přidat na plochu.
  4. Potvrďte název a klepněte na Přidat.
  5. Na ploše se objeví nová ikona. Klepněte na ni.
  6. Na otevřené stránce stiskněte zelené tlačítko „Přihlásit k odběru“.