Tímto moc děkujeme všem našim občanům, kteří přispěli na dobrou věc.

A děti děkují za sladkosti které dostaly, a že jich nebylo málo.

V neděli ještě děti za odměnu jely do kina Vatra na Vsetíně, na pohádku Zpívej 2.