Pro děti bylo přichytáno spustu her, aktivit a výletů, při čemž většina z nich se odehrála venku v přírodě. A jednu noc mohly děti přespat pod širákem nebo na myslivecké chatě. Věříme, že i přes úmorné vedro po celý týden si děti tábor užily.

Velké poděkování patří vedoucím Hance, Petrovi, Danici, Míši, Barči, Elišce, Vaškovi, Marťovi a Martinovi.

Už se těšíme na příští rok.