V rámci slavnostního vyhlášení získaly nejlepší obce kromě věcných cen zejména motivační příspěvek od Zlínského kraje na podporu odpadového hospodářství. Obce na prvním místě v každé kategorii si odnesly 30 tisíc korun. Tuto částku opět vložíme do systému odpadového hospodářství v naší obci.

Tradiční soutěž samospráv organizoval již podvacáté Zlínský kraj ve spolupráci s Autorizovanou obalovou společností EKO-KOM, a.s., a kolektivními systémy ASEKOL a Elektrowin v rámci projektu zaměřeného na podporu tříděného sběru odpadů v regionu.

První místo jsme dostali hlavně díky Vám, občanům, kteří správně třídí. DĚKUJEME, ŽE TŘÍDÍTE!