Miroslava Potěšilová - 12.04.2022 -
10:23
V neděli 3. dubna dopoledne proběhla u nás v obci akce "Ukliďme Oznici" (v rámci celorepublikového projektu "Ukliďme Česko").
Počasí nám letos k úklidu vůbec nepřálo, a tak dobrovolníci, kteří přece jen dorazili museli odpadky hledat pod sněhem :-(
I tak se podařilo sesbírat několik pytlů odpadu, hlavně podél potoku.
Po práci si všichni jako odměnu mohli opéct špekáčky a ohřát se u ohně.
Všem odvážným dobrovolníkům tímto moc a moc děkujeme :-)