Miroslava Potěšilová - 05.11.2022 -
08:10
Od poloviny září 2022 se intenzivně pracuje na stavbě nové části chodníku od středu obce směrem k hornímu konci.
Na tento projekt obec Oznice vyřídila dotaci od Ministerstva pro místní rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.
Samotná výstavba se nám již pomalu blíží ke konci a v polovině listopadu, by mělo být již zcela hotovo.
Věříme, že nový chodník budete rádi využívat ke svým procházkám po obci, a zároveň zvýší vaši bezpečnost.