Na tento projekt obec Oznice vyřídila dotaci od Ministerstva pro místní rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Samotná výstavba se nám již pomalu blíží ke konci a v polovině listopadu, by mělo být již zcela hotovo.

Věříme, že nový chodník budete rádi využívat ke svým procházkám po obci, a zároveň zvýší vaši bezpečnost.