Letošní mše proběhla za účasti tří farářů. Nechyběl také p. Orálek který rozdával svou knihu Stromy, kde je kapitola o lipách u Mrnuštíků, a pověst která se k tomu váže.

Stejně jako loni dorazil na mši velký počet věřících, a také bylo krásné počasí.

Po mši se pak usmažilo asi 500 ks vajíček.