Máte doma dítě, které by rádo trávilo čas mezi svými kamarád(k)y a přitom se naučilo zdravému pohybu a sportu? Zkuste to u nás :-) Jsme sportovním oddílem fotbalového klubu TJ Sokol Růžďka, jehož cílem je mezi těmi nejmenšími najít zapálené fotbalisty, ale ne cestou, která je zaměřena jen na tento sport. Snažíme se rozvíjet komplexní sportovní stránku dětí, vč. výchovného podtextu zdravého přístupu k životu.

Přípravka (děti od 5 do 9 let):
PONDĚLÍ: od 16,30 hodin do 17,30 hodin
ČTVRTEK: od 16,00 hodin do 17,30 hodin
(min. do konce března 2017)

Přicházejte, prosím, vždy alespoň 5 minut před začátkem. Rodiče mohou i nemusí být účastni samotnému průběhu tréninkového procesu. Vše je zcela ZDARMA, pomůcky k trénování poskytuje klub.

Dětem nezapomeňte nechat dostatečné množství pití, přezůvky do tělocvičny a mějte po skončení tréninku pro ně připravené čepice, popř. i šály a rukavice při zhoršení počasí venku. Stačí i malá chvilka po rozehřátí a děti mohou onemocnět. Díky �

Co se děti u nás naučí ?
Komplexním pohybovým dovednostem, práci s míčem a dalšími sportovními pomůckami
Gymnastickým a atletickým základům
Spolupráci v dětském sportovním kolektivu
Nebudeme jen trénovat, ale společně trávit čas i jinými aktivitami (např. výlety do ZOO, kina, apod.)
Pravidlům fair-play obecně, respektu k dospělým, spoluhráčům i protihráčům
Tréninky jsou vedeny hravou, veselou formou, děti k ničemu nenutíme
Fotbal je hlavní, ale ne zdaleka jedinou sportovní aktivitou. Cílem je KOMPLEXNÍ rozvoj dětí ve vztahu ke sportu, správnému a zdravému pohybu, motorice těla a zdravému způsobu života obecně.

Jak se k nám přihlásit ?
Stačí přijít a začít ! :-)

Kontakt: fotbalruzdka@gmail.com