Vstup do starší kategorie U15 se Natálce velmi pěkně daří a dokonce i nakoukla do kategorií U17 a dospělých, kde dosáhla nádherných a překvapujících výsledků. Byla nominována do Talent teamu juniorské reprezentace, kdy se zůčastnila týdenního kempu v Ostravě Vítkovicích .
Výčet turnajů: 
- Hradec Králové GPB U15, kde byla převaha pražských hráčů s počtem v kategoriích vždy 64 a více - dvouhra 17. místo, mix 17. místo, čtyřhra dívek 9. místo.
- Jihlava GPC U15 - dvouhra 2. místo , po třísetové bitvě se svou parťačkou Luckou Krulovou, mix 3. místo s Davidem Černotíkem , čtyřhra 3. místo, kde prohrály ve třetím setu 30:29.
- Jihlava U17 - kvalifikace na GPA U17 - dvouhra 5. místo, mix 5.místo a čtyřhra 3. místo, takže nebylo daleko od postupu, ale velká zkušenost ve starší kategorii. 
Další turnaj se konal konečně blízko v nedaleké Janové a to turnaj mixových párů dospělých, a tam s Davidem Černotíkem obsadili vynikající třetí místo. Poté byla Natálka nominována na Mistrovství ČR regionálních výběrů družstev do Liberce, kde reprezentovala jižní Moravu. Růžďka, ve které Natálka trénuje, je zařazena do tohoto kraje. Jejich družstvo se skládalo ze dvou nejlepších holek a dvou nejlepších kluků z kraje, dostali se do semifinále, kde narazili na silnou Prahu. Sehrál roli věkový rozdíl hráčů (13-15), tohle utkání prohráli 5:0. Zápas o 3. místo s východními Čechami byl vyrovnaný až do poslední čtyřhry dívek, kdy naše holky těsně prohrály v posledním setu 21:19, takže 4. místo a pěkný úspěch.
Nyní nás čeká 19.5.2018 kvalifikační turnaj v Brně na GPA U15 do Aše. Natálka je ve všech disciplínách nasazená hráčka číslo 1.
Má dobrou formu a stoupající výkonnost. Prozatím obsazuje 11. místo v celorepublikovém žebříčku.:-D
Hodně štěstí a hodně sportovních úspěchů.:-)
Text: Radek Skýpala